YRITYS

YRITYS

IHKU Night Club & Karaoke

IHKU Night Club & Karaoke ravintolat ovat osa vuonna 2010 perustettua Tunturiviihde Oy:tä ja vuonna 2017 perustettua IHKU Helsinki Oy:tä. Ihkujen lisäksi joukkoon kuuluu brittihenkinen Pub Old Mates Levillä. Pääosassa ovat yökerhot ja karaokebaarit.

 

Osoitteet

Toimipaikkojen yhteystiedot täältä.

Hallinto:

Tunturiviihde Oy
Torikatu 22, 90100 Oulu
Y-tunnus 2362621-7

IHKU Helsinki Oy
Torikatu 22, 90100 Oulu
Y-tunnus 2862290-1

 

Laskutustiedot

Alla linkit laskutustietoihin.

Tunturiviihde Oy – HUOM! Aina laskuun viite mikä toimipaikka (Levi, Oulu, Tampere, Old Mates). Artistien osalta myös mainintana esiintyjä ja keikkapäivä.

IHKU Helsinki Oy – Artistien osalta myös mainintana esiintyjä ja keikkapäivä.

 

Henkilöstö

Toimitusjohtaja/ yrittäjä Tomi Keisala | tomi.keisala@ihkubar.fi
Operatiivinen johtaja Riitta Paloniemi | riitta.paloniemi@ihkubar.fi
Ravintolatoimenjohtaja Johanna Vuorinen | johanna.vuorinen@ihkubar.fi
Markkinointipäällikkö Maria Olin-Bolin | maria.olinbolin@ihkubar.fi

Levi ravintolapäällikkö Johanna Vuorinen | johanna.vuorinen@ihkubar.fi
Oulu ravintolapäällikkö Heli Impola | heli.impola@ihkubar.fi
Tampere ravintolapäällikkö Ville Isokoski | ville.isokoski@ihkubar.fi
Helsinki ravintolapäällikkö Tommi Rauhala | tommi.rauhala@ihkubar.fi

 

Ja lisäksi mukana menossa meidän maailman paras baarihenksu, ihanimmat karaokehemmot ja DJ:t!